Naše služby

Proč využít našich služeb? Máme perfektní přehled na trhu ojetých automobilů. Hledáme vozy napříč celým trhem od fyzických osob i bazarů a každý den analyzujeme nové inzeráty. Vyhlédli jste si vůz daleko od Vašeho bydliště? Nemusíte ztrácet čas, náš technik auto zkontroluje a na místě pro Vás pořídí podrobnou fotodokumentaci. Nebo přímo přes videohovor s Vámi projde vůz do posledního šroubku. Na základě technického stavu Vám navíc vyjedná u prodejce maximální možnou slevu.

1

Výběr vozu

Sdělte nám své představy o požadovaném voze a my Vám dáme na výběr z modelů přímo na míru. Vybereme optimální motorizaci s ohledem na požadovanou spolehlivost, provozní náklady a vlastnosti. Až si vyberete model, zašleme Vám konkrétní vytipované vozy z aktuální inzerce.

2

Kontrola vozu

Naši specialisté mají mnohaleté zkušenosti s technikou automobilů a jsou vybaveni špičkovým nářadím. Díky tomu dokáží určit skutečný technický stav vozidla a vyčíslit náklady, které Vás budou čekat po jeho případné koupi. Výstupem z prohlídky je podrobný protokol o technickém stavu vozidla a soupis servisních doporučení.

3

Dovoz vozidla

Nenachází se na našem trhu vůz podle vašich představ, nebo máte vyhlédnutého svého favorita za hranicemi? Pak Vám zajistíme jeho kontrolu i případný dovoz a projdeme celým procesem přihlášení na české značky. Hotový vůz se všemi doklady přistavíme až před Váš dům

4

Prodej vozidla

Rozhodli jste se prodat svůj vůz, ale nechcete ho dávat do bazaru za výrazně nižší cenu a zároveň se tím nechcete zabývat sami? Rádi Vám zařídíme jeho prodej. Dopředu připravíme všechny dokumenty, auto převezmeme, vyčistíme, nafotíme, zainzerujeme a společně s technickým protokolem vystavíme na našich stránkách.

Tip: Věděli jste, že můžete pořídit autoveterána jako investici? Rádi Vám vysvětlíme všechny možnosti a probereme s vám možnou investici. Napište nám.

Kontaktní formulář

Přemýšlíte o novém voze? Začněte tím, že nám sdělíte Vaše představy.Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: