Reference

Našim nejvyšším cílem je spokojený zákazník. Nechte si od nás poradit a staňte se dalším spokojeným řidičem na cestách.

Reference

Mercedes-Benz SLK200

Mercedes-Benz SLK200

Chtěla jsem auto na letní výlety, ale zároveň využitelné po celý rok i na menší nákupy. Samotnou by mě nikdy nenapadlo, že toto vše může splnit kabriolet. Pomocí AutoBR jsme vybrali 4 roky starý Mercedes-Benz SLK, který mě překvapil jak svým stylovým vzhledem, tak i svou univerzálností. Ať už jedu ke kadeřnici nebo na celodenní výlet. Díky skládací plechové střeše nemusím mít strach s ním kdekoliv zaparkovat.

Šárka P.

Mercedes-Benz E63 AMG

Mercedes-Benz E63 AMG

Mým hlavním požadavkem bylo rodinné auto s velkým výkonem a perfektními jízdními vlastnostmi. Původně jsem zamýšlel nad koupí SUV, ale z AutoBR mě přesvědčili, že rychlé kombi bude pro mě ideální volbou. Zvítězil prvotřídní Mercedes-Benz E63 AMG S. Výkon 585 koní a skvělý podvozek mě uchvátil na první svezení. Díky tomu, že jsem využil služeb AutoBR, které mně našlo dva roky staré auto, jsem ušetřil více než půl milionu.

Robert K.

BMW 320d

BMW 320d

V autech se moc nevyznám, ale vždycky se mi líbil baworák. Vůbec jsem však nevěděl, jaký typ vybrat. Potřeboval jsem hlavně něco úsporného a spolehlivého, abych každý měsíc necpal do servisu tisíce. V AutoBR mi vybrali model, motor a konkrétní kus v dobrém stavu. Jsem nadmíru spokojen a příští výběr auta opět svěřím do rukou AutoBR.

Martin K.

Renault Scénic 1,6 16v

Renault Scénic 1,6 16v

Protože jsme oba s manželkou v důchodu, měli jsme velmi omezený rozpočet na koupi auta – pouze 35 tisíc. Před tím jsme dlouho měli Felicii, ale ta už bohužel dosloužila. Známí nám doporučili služby AutoBR. Nejdříve jsme byli skeptičtí, ale nakonec jsme velmi rádi, že jsme si nechali vybrat auto od odborníků. Společně jsme vybrali Renault Scénic s motorem 1,6. S manželkou oceňujeme vyšší posed, který nám usnadňuje nastupování. Překvapivě i spotřeba je nižší než u Felicie. Auto už nám slouží 3 roky bez poruch až na občasnou výměnu žárovek.

Emil B.

Toyota Corolla 1,6 16V

Toyota Corolla 1,6 16V

Potřebovala jsem menší spolehlivé auto především na cestování po Praze a občasné delší cesty. Prioritou pro mě byly nízké provozní a servisní náklady. Vůbec jsem nevěděla, jaké auto vybrat, natož pak na co si dát pozor při koupi. Všechno jsem tedy nechala na firmě AutoBR. Zpětně spolupráci hodnotím na jedničku. S autem nemám sebemenší technické problémy.

Hana S.